افتادن ام دی اف تبریز بر روی سر چندین کارگر آن ها را تلف کرد

هنگامی که کارخانه محصولات چوبی کانتربری در مارس 1976 افتتاح شد، اولین کارخانه در نیمکره جنوبی و یکی از دوازده کارخانه در سراسر جهان بود. آن شرکت پیشرو اولیه در تکنیک ها و محصولات جدید تولید بود.

این روحیه نوآوری در نسل کنونی تولیدکنندگان ام دی اف تبریز ادامه دارد. زمانی که کارخانه سفتون افتتاح شد، ظرفیت آن 60000 متر مکعب در سال بود.

از این پایگاه، ظرفیت MDF نیوزلند به بیش از 900000 متر مکعب رسیده است که در چهار سایت از Mataura تا Taupo پراکنده شده است.

این صنعت رشد کرده و رونق یافته است زیرا تولیدکنندگان نیوزلند در سطح بین المللی به عنوان تولید کنندگان با کیفیت تخته ام دی اف شناخته می شوند. تقاضا برای ام دی اف نیوزلند نه تنها به سابقه تولید ما بستگی دارد، بلکه به استفاده از کاج رادیاتا نیز بستگی دارد.

ام دی اف ساخته شده از کاج رادیاتا نیوزلند دارای ویژگی های مطلوب رنگ روشن و سطح خوب است. وصال ها و سازندگان مبلمان به ام دی اف رنگ روشن ساخته شده در اینجا جایزه می دهند زیرا استفاده از روکش ها و روکش های مصنوعی راحت تر است. MDF ما همچنین به دلیل صاف بودن و خواص ماشینکاری بسیار خوب خود شناخته شده است.

تقاضای بین المللی برای ام دی اف نیوزلند در ارقام صادرات منعکس شده است. سه چهارم تولید ما صادر می شود و طی سه سال گذشته بازده صادرات به طور متوسط ​​266 میلیون دلار در سال بوده است.

این قابل مقایسه با صادرات گوشت گوزن و اندکی کمتر از صنعت شراب است. خرید اخیر کارخانه Rayonier توسط Dongwha Holdings کره، نشانه دیگری از علاقه بین المللی به ام دی اف نیوزلند است.

در داخل کشور، مصرف کنندگان نیوزلندی به طور گسترده از ام دی اف استفاده می کنند. مصرف سرانه ما بالاترین میزان مصرف در جهان است.

ضمن تجلیل از پیشرفتی که تا به امروز داشته ایم، مهم است که بدانیم بازار بین المللی ام دی اف به طور فزاینده ای رقابتی می شود.