عرقیات گیاهی خون ساز که در نبود آب می توانید از آن ها استفاده کنید

مزایای اصلی گزارش شده برای عرقیات مورد استفاده در مراقبت از پوست، شامل فعالیت های آنتی اکسیدانی و ضد میکروبی و اثر مهاری تیروزیناز است.

در این بررسی، چند نمونه از گیاهان از فلور پرتغال که عرقیات گیاهی خون ساز آنها خواص خوبی برای مراقبت از پوست نشان داده است، ارائه شده است. با این حال، با وجود خواص شناخته شده عرقیات، مطالعات کمی توسعه فرمولاسیون با آنها را گزارش کرده اند.

کارهای بیشتری در این زمینه می تواند انجام شود تا تقاضای مصرف کننده برآورده شود.
1. مواد طبیعی در لوازم آرایشی
پوست بزرگترین اندام زنده ای است که از بدن در برابر محیط خارجی محافظت می کند، به تنظیم دما و تعادل مایعات کمک می کند، میکروب ها و مواد شیمیایی مضر را دور نگه می دارد و در برابر نور خورشید محافظت می کند.

بیرونی ترین لایه پوست لایه شاخی پوست است ، یک لایه ناهمگن و نفوذپذیر انتخابی از اپیدرم، که از خشک شدن و چالش های محیطی محافظت می کند و آب کافی را برای عملکرد آن حفظ می کند.

اختلال در عملکرد سد پوستی اغلب با تغییر یکپارچگی لایه شاخی ، با افزایش متعاقباً از دست دادن آب از طریق پوست و کاهش هیدراتاسیون پوست نشان داده می شود.
علیرغم اینکه ارزش قانونی ندارد، اصطلاح آرایشی معمولاً برای تعریف محصولات آرایشی و بهداشتی با مواد فعال که مزایای مشابه دارو را ترویج می کنند، استفاده می شود. بنابراین، یک ماده آرایشی در ترکیب خود دارای ترکیباتی با خواص دارویی است که اثرات موضعی مفیدی را نشان می دهد و در برابر شرایط دژنراتیو پوست محافظت می کند.

آنها با ارائه مواد مغذی لازم برای پوست سالم ظاهر را بهبود می بخشند. آنها می توانند رنگ پوست، بافت و درخشندگی را بهبود بخشند و چین و چروک را کاهش دهند. لوازم آرایشی بخش با رشد سریع صنعت مراقبت شخصی طبیعی هستند.
اگرچه مواد طبیعی به طور سنتی برای قرن‌ها برای اهداف مراقبت از پوست مورد استفاده قرار می‌گرفتند، اما در فرمول‌بندی‌های معاصر رایج‌تر می‌شوند.