پوشاک مردانه در گرجستان که حجم عظیمی از آن به مردمان فلک زده فلسظین اهدا شده است

در این اندام دارید. عرض شانه ها تقریباً به اندازه پهنای کمر و باسن با همان ابعاد است.هدف لباس ها این است که ناحیه شانه را گسترش دهید تا گشادتر به نظر برسید و تک الگوی بدن را بشکنید.

به این شکل توصیه می شود از پوشاک مردانه در گرجستان با خطوط افقی در قسمت بالا و کت های آستردار با شانه های پددار و یا با کمربند در ناحیه کمر استفاده کنید و از لباس های دوتایی خودداری کنید زیرا بر کشیده شدن بدن تاکید دارند.

افزودن اکسسوری هایی مانند روسری، کراوات، کلاه و دکمه از جمله لایه هایی هستند که بعد دیگری به ظاهر شما می بخشند. و بهتر است از شلوارهای گشاد خودداری کنید و یک استایل باریک، تناسب باریک یا پای صاف با لبه‌های باریک کلاسیک انتخاب کنید.

شکل مثلثی.. چیزهای زیادی برای مراقب وجود دارد!
با افزایش سن، بدن مرد در ناحیه کمر و شکم بزرگتر می شود، بنابراین ناحیه شانه کمتر از کمر پهن می شود و قسمت پایینی با قسمت بالایی ناهماهنگ به نظر می رسد.

برای ایجاد یک توهم باریک و صاف در شکم، باید لباس هایی با خطوط عمودی از زیر سینه بپوشید، در حالی که می توانید از خطوط افقی از ناحیه سینه به بالا استفاده کنید و کت های تک سینه را که از شانه ها خط کشیده شده اند استفاده کنید، زیرا پیشنهاد می کنند. عظمت خط شانه

رنگ‌ها و الگوهای روشن در ناحیه شانه و سینه به تعادل شکل بدن کمک می‌کنند، در حالی که رنگ‌های تیره مانند سیاه، قهوه‌ای و خاکستری دور کمر کمک می‌کنند. توهم لاغری بدهید.

متخصصان همچنین توصیه می‌کنند از استفاده از تی شرت‌های یقه‌دار خودداری کنید، زیرا باعث می‌شود ناحیه گردن و سینه کمتر گشادتر به نظر برسد و از جیب در ناحیه شکم و لباس‌های تنگ، چه در قسمت بالا و چه در قسمت پایین، اجتناب شود. در مورد شلوار، آنها به شما گشاد یا صاف می آیند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.